info12Dyrekcja i Nauczyciele ZSP w Libuszy zwracają się z gorącą prośbą o wsparcie dla naszego ucznia Huberta Ziewińskiego, który ma przejść kosztowną operację. Podajemy link , w którym znajdą Państwo informacje, dotyczące możliwości pomocy Hubertowi:
 
 
Zamieszczamy za zgodą Mamy  krótką informację:
"Nazywam się Bernadetta Ziewińska i  jestem mieszkanką Libuszy. Samotnie wychowuję 11-letniego syna Huberta, który jest poważnie chory.
W 2016 roku stwierdzono u niego zespół Arnolda Chiariego typ 1.
Jest to rzadka choroba wrodzona, która nie leczona prowadzi do inwalidztwa, a nawet do przedwczesnej śmierci.
W 2017 roku przeszedł operację plastyki otworu potylicznego wielkiego, ponieważ jego migdałki móżdżku były obniżone o 15 mm z redukcja rezerwy płynowej . Operacja przyniosła chwilową poprawę, lecz po 2 latach migdałki móżdżku znowu się obniżyły i teraz sięgają już 26 mm, do tego doszła jamistość rdzenia oraz wielopoziomowe dyskopatie.
Jedyną możliwością zatrzymania postępu choroby oraz całkowitego powrotu do zdrowia jest operacja w Instytucie Chiari w Barcelonie, który jako jedyny w Europie wykonuje tego typu zabiegi.
Całkowity koszt operacji wynosi 19.300 Euro.
Dla mojej rodziny jest to ogromna suma pieniędzy i bez pomocy dobrych ludzi nie będę mogła pomóc mojemu synowi być w pełni zdrowym. Fundacja SiePomaga zaoferowała swoją pomoc w zbiórce pieniędzy na operację. Moim marzeniem  jest, aby jeszcze w tym roku Hubert uzyskał pomoc i mógł cieszyć się powrotem do zdrowia i normalnego życia, na jakie każde dziecko zasługuje. Jeśli nas wesprzesz-przyczynisz się do spełniania marzenia Huberta."

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 Template.