KONKURSY PLASTYCZNE POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA MARTY PILCH

Rok szkolny 2014/2015

*wyróżnienie w konkursie międzynarodowym Beskid Niski- Julia Rudek
*II m-ce w Międzygminnym Konkursie Co szepcą mogiły?- Krzysztof Alibożek
*I m-ce w Powiatowym Konkursie Zaprzyjażnij się z SK LOP- Anna Przybyłowicz
*II m-ce w konkursie plastycznym XV Gimnazjady Waclaw Potocki na Ziemi Bieckiej- Sylwia Ciuliso


Rok szkolny 2013/2014

*II m-ce w XIX Konkursie Wiedzy Ekologicznej dla Szkół Podstawowych Gminy Biecz /Kinga Maszewska, Izabela Szkaradek/
*wyróżnienie w konkursie międzynarodowym Przyroda w kolorach /Urszula Grzegorczyk/
*nagroda w Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży Salvador Dali i paleta snów /Aleksandra Trybek/
*nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym Witkacy i ja /Julia Rudek/
*nagroda w ogólnopolskim konkursie Wakacje /Julia Nowak/
*wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym Seniorzy oczami młodych /Julia Rudek/
*wyróżnienie w konkursie otwartym rozpisanym na stronach www. na logo Stowarzyszenia i Inicjatyw Społecznych Jarmark Kultur / Julia Nowak/- nie przyznano I-go m-ca,
*I m-ce-Dominika Guzik
II m-ce-Gabriela Pisula
III m-ce-Magdalena Huk w powiatowym konkursie na plakat Świat symetrii w przyrodzie
*wyróżnienie w powiatowym konkursie Szopka bożonarodzeniowa /Marlena Szewczyk/
*wyróżnienie w powiatowym konkursie Palma wielkanocna /Marlena Szewczyk/

 

 

 

Etap międzynarodowy
Zajęte miejsce
Miedzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Piękno Beskidów i Bieszczadów nagroda Sabina Karp
Etap ogólnopolski
Zajęte miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny pt. „Seniorzy oczami młodych” wyróznienie
Julia rudek
W ogólnopolskim konkursie plastycznym ”WAKACJE” organizowanym przez Biedronkę, The Walt Disney Company, ST-Majewski- Unipap nagroda
Julia Nowak
Wielka Radiowa Licytacja "Choinki Jedynki" Nagroda

Bezpieczna szkoła z PZU

Udział - praca publikowana na stronie WWW

Bezpieczeństwo w oczach dziecka

Udział

Sokół  wędrowny

Udział

Przegląd gazetek przedszkolnych

Udział

Uśmiech otwiera każde serca

Udział

"Tęcza"

2 wyróżnienia /SP i Gimnazjum

Ogólnopolski konkurs na plakat promujący program „5 porcji warzyw, owoców lub soku” (praca zbiorowa kl. III b SP

wyróżnienie

Czech Natalia

Gogola Daria

Kosiba Katarzyna

Ludwin Maksymilian

Majewska Natalia

Maszewska Kinga

Pabis Przemysław

Przybyłowicz Aleksandra

Przybyłowicz Dawid

Rządca Katarzyna

Sarnecki Dawid

Socha Aleksandra

Szarłowicz Paulina

Świerz Tomasz

Wojna Urszula

Woźniak Kacper

Trojanowicz Maria

Bieniek Adrian
Etap Regionalny
Zajęte miejsce
Regionalny konkurs Dla klas I-III "Moja miejscowość za 10 lat" II miejsce
Etap powiatowy


Zajęte miejsce

Powiatowy konkurs szopek bożonarodzeniowych

wyróżnienie
Marlena Szewczyk

Konkurs na LOGO Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „JARMARK KULTUR”

wyróżnienie
Julia Nowak

„Bezpiecznie na wsi

I miejsce

Pabis Dominika

 

Konkurs plastyki obrzędowej na pisankę Wielkanocną

I miejsce

Szewczyk Marlena

 

„Bezpiecznie na Wsi”

I miejsce

Świerz Anna

 

„Bezpiecznie na Wsi”

I miejsce

Świerz Anna

 

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi

I miejsce

Gogola Daria

 

Plastyczny konkurs biblijny dla uczniów kl. I-III SP – organizowany przez Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej-

wyróżnienie

Czech Natalia

Konkurs plastyki obrzędowej na pisankę Wielkanocną

I miejsce
Pabis Dominika

 

Konkurs plastyki obrzędowej na pisankę Wielkanocną

I miejsce
Makowiec Martyna

 

Konkurs plastyki obrzędowej na pisankę Wielkanocną

II miejsce
Pisula Szymon

 

„Najciekawsza marzanna”-

 

I miejsce

Nowak Julia

 

 

„Najciekawsza marzanna”-

 

I miejsce

Bizoń Zuzanna

„Najciekawsza marzanna”-

III miejsce

Stawiarski Filip

„Najciekawsza marzanna”-

wyróżnienie

Śliwa Kacper

 

„Najciekawsza marzanna”-

wyróżnienie

Stawiarski Seweryn

 

„Najciekawsza marzanna”-

wyróżnienie

Górska Amelia

 

„Najciekawsza marzanna”-

wyróżnienie

Makowiec Martyna

 

Najpiękniejsza Ilustracja do utworu Jana Brzechwy II miejsce Jadwiga Ludwin
Natalia Dykas
III miejsce
Krzysztof Kość
Konkurs Plastyki Obrzędowej na tradycyjną Pisankę Wielkanocną
I miejsce
Aneta PAbis

III miejsce
Natalia Świerz
Konkurs Tradycyjnych Ozdóbek Choinkowych Szopek Bożonarodzeniowych i Pająków II miejsce
Aleksandra Wenc
III miejsce
Jadwiga Ludwin
wyróżnienie
koło artystyczne kl I-III
Konkurs Plastyki Obrzędowej na Tradycyjną Pisankę Wielkanocną
I miejsce w kategorii gimnazjum
Daniel Przybyłowicz
Konkurs Plastyki Obrzędowej na Tradycyjną Pisankę Wielkanocną
I miejsce w kategorii klas IV-VI

Konkurs szopek Bożonarodzeniowych, Podłaźniczek i Pająków

I miejsce

Licznik odwiedzin od 04.12.2011

Dzisiaj 0 Wczoraj 172 Tydzień 799 Miesiąc 4154 Wszystkie 277036

Aktualnie jest 95 gości i brak użytkowników online

Friday the 24th. . Joomla 3.0 Template.