Etap miedzynarodowy

Zajęte miejsce

Międzynarodowy turniej piłki ręcznej „Sarius Cup” Słowacja

IV miejsce

Kość Krzysztof
Wiktor Dominik
Syrociak Patryk
Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech
Kosiba Szymon

 

 

Międzynarodowy turniej piłki ręcznej „Kempa 4 Sport Cup”Słowacja

V miejsce

Kość Krzysztof
Wiktor Dominik
Syrociak Patryk

Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech

Kosiba Szymon

 

Etap ogólnopolski

Zajęte miejsce

Ogólnopolskiej olimpiada młodzieży w piłce ręcznej

Półfinalista i finalista

Cynk Jakub

 

Etap wojewódzki


Zajęte miejsce

Finał wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej chłopców

VI miejsce

Kość Krzysztof
Syrociak Patryk
Kosiba Szymon
Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech
Wiktor Dominik

 

IX wojewódzki turniej piłki ręcznej „Następcy Freda”

III miejsce

Kość Krzysztof
Syrociak Patryk
Kosiba Szymon
Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech
Wiktor Dominik

 

Mistrzostwa Małopolski UKS-ów

III miejsce

Kość Krzysztof
Syrociak Patryk
Kosiba Szymon
Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech
Wiktor Dominik

 

 


 


Małopolska Liga piłki ręcznej

 

III miejsce
Kość Krzysztof
Syrociak Patryk
Kosiba Szymon
Kosiba Kasper
Pierz Konrad
Cionek Norbert
Słowakiewicz Kamil
Magiera Wojciech

Wiktor Dominik

 

Zawodnik kadry wojewódzkiej juniora w piłce ręcznej

Cynk Jakub

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców III miejsce

Liga Wojewódzka-kategoria młodzik młodszy

III miejsce

Liga Wojewódzka Młodziczek "U-13"

I miejsce

Wojewódzkie Igrzyska Młodziczek w halowej piłce nożnej dziewcząt

I miejsce

Turniej PZPN i "TP" finał wojewódzki - dziewczęta klasa IV

II miejsce

Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt


II miejsce


Tenis stołowy dziewcząt -  Gimnazjada


I miejsce

II, III miejsce

Turniej wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt klas III

I miejsce

Etap Rejonowy

Zajęte miejsce

Rejonowe Igrzyska w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

Rejonowe Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce

Czwórbój Lekkoatletyczny

IV miejsce

Etap powiatowy


Zajęte miejsce

Powiatowe eliminacje piłki nożnej do mistrzostw Polski dzieci do lat 10 i awans na zawody wojewódzkie

Rybka Paweł
Juruś Arkadiusz
Juruś Jakub
Bogdan Paweł
Grzegorczyk Mateusz
Król Marcin
Ludwin Maksymilian
Woźniak Kacper
Ludwin Patryk

 

Zawody lekkoatletyczne

 

bieg na 1000m – I miejsce

Basista Paweł

 

 

 

bieg na 60m –II miejsce Basista Paweł

 

skok w dal - III miejsce - Basista Paweł

Zawody lekkoatletyczne:

Bieg na 600m

I miejsce
Dominika Guzik


Powiatowe Igrzyska w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

Powiatowe Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce

Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Gimnazjum

II miejsce

Czwórbój Lekkoatletyczny

I miejsce

Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt

I miejsce


Etap gminny


Zajęte miejsce

Gminne Igrzyska w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

I miejsce

Gminne Igrzyska w czwórboju chłopców

I miejsce

Czwórbój lekkoatletyczny

I miejsce

 

Licznik odwiedzin od 04.12.2011

Dzisiaj 0 Wczoraj 172 Tydzień 799 Miesiąc 4154 Wszystkie 277036

Aktualnie jest 31 gości i brak użytkowników online

Friday the 24th. . Joomla 3.0 Template.