Etap międzynarodowy
Zajęte miejsce

 

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur

 

 

Wyróżnienie
Maszewska Kinga

 

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko 2011 tytuł –kaon

 

Wyróżnienie
Karp Anita

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko 2011 tytuł –kaon

Wyróżnienie
Mateusz Świerz
Międzynarodowy konkurs Matematyczny Maluch oraz Kangurek wyróżnienie
Wojciech Nowak
Szczepan Świerz

Etap ogólnopolski

Zajęte miejsce

 

„Losy Bliskich i losy Dalekich”- życie Polaków w latach 1914-1989

 

Finalistka
Pater Anna

„Losy Bliskich i losy Dalekich”- życie Polaków w latach 1914-1989

Finalista z wyróżnieniem

Woźniak Aleksandra

Konkurs literacki - ,,Pijmy mleko śpiewająco" wyróżnienie
Sylwia Grzegorczyk
Natalia Dykas
,,Mój świat" - grafika komputerowa wyróżnienie Natalia dykas
Selektywna zbiórka odpadów - konkurs na wiersz lub bajkę wyróżnienie Monika Przybyłowicz
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"

8 i 12 miejsce indyw.
SP - 79 miejsce zespołowo
Gim. - 63 miejsce zespołowo

Etap rejonowy
Zajęte miejsce

 

Małopolskiego konkursu z Fizyki

i Astronomii

 

Finalista

Karp Anita

Konkurs biblijny

Laureat
Patryk Czech
Konkurs Ogólnopolski z j.angielskiego Multitest wyróżnienie Michał Moździerz
Małopolska Olimpiada Języka Angielskiego finalista Michał Moździerz
Małopolski Konkurs Polonistyczny laureat Małgorzata Śliwa
Małopolski Konkurs Humanistyczny finalistka Sylwia Paszyna


Etap powiatowy


Zajęte miejsce

 

 

 

 Konkursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

 

I miejsce indywidualnie
Łukasz Rybka

 

Turniej bezpieczeństwa

w Ruchu Drogowym

 

Drużynowo III miejsce
Łukasz Rybka
Kacper Basista
Oskar Prokop

 

Indywidualny konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

 

III miejsce
Mateusz Mucha

Powiatowego konkurs wiedzy

o AIDS
Finalistka
Aleksandra Mleczak
Powiatowy Konkurs J.Angielskiego dla gimnazjum
I miejsce Michał Moździerz

II miejsce Mateusz Świerz
Powiatowy Konkurs J.Angielski dla szkół podstawowych II miejsce Karol Woźniak
Konkurs Poprawnej Polszczyzny II miejsce Sylwia Paszyna, Alicja Barczyk, Aleksandra Markowicz
Powiatowy Konkurs czyelniczy "D.Terakowska i jej zaczarowany świat"
udział

Etap gminny


Zajęte miejsce

Czarowanie słowem II miejsce
Justyna Przybyłowicz
Cztery Pory Roku w poezji III miejsce Natalia Dykas
Justyna Przybyłowicz
Gminny Konkurs Ortograficzny II miejsce
Natalia Świerz
III miejsce
Roksana Karp
Konkurs Poezji Obcojęzycznej - j.angielski III miejsce Małgorzata Śliwa
Turniej BRD dla gimnazjum III miejsce drużynowo
Mateusz Świerz
Paweł Kuk
Kamil Markowicz
Gimnazjada ,,Ziemia Biecka" II miejsce praca grupowa
Magdalena Setlak
Anna Karp
Urszula Klisiewicz
Konkurs Poezji Obcojęzycznej - j.niemiecki
I miejsce Sylwia Olbrych

wyróżnienie Monika Przybyłowicz
Konkurs Poezji Obcojęzycznej - j.angielski III miejsce Sylwia Olbrych, wyróżnienie Mateusz Moździerz
Konkurs Recytatorski ,,Czarowanie słowem"
I miejsce Monika Przybyłowicz
Gminny Konkurs J.Angielskiego
I miejsce Karol Woźniak
IV Gminny Konkurs Czytelniczy ,,Traperskie jeden z dziesięciu"
I miejsce Monika Przybyłowicz
"Puchatkowe 1 z 10" - konkurs czytelniczy

I i III miejsce

Konkurs czytelniczy "D.Terakowska i jej zaczarowany świat"

I miejsce,

III,IV,V miejsce

Konkurs ekologiczny

III miejsce

Konkurs j. angielskiego

II, III, IV miejsce

Konkurs ortograficzny

I  i III miejsce

Konkurs recytatorski klas I-III

I miejsce

Konkurs Poezji  Obcojęzycznej

wyróżnienie

Gimnazjada "Ziemia Biecka w historii i legendzie"

IV, VI miejsce

Licznik odwiedzin od 04.12.2011

Dzisiaj 0 Wczoraj 172 Tydzień 799 Miesiąc 4154 Wszystkie 277036

Aktualnie jest 69 gości i brak użytkowników online

Friday the 24th. . Joomla 3.0 Template.