pilka reczna 2016W środę 9 marca 2016 roku w Libuszy odbyły się mistrzostwa gminy Biecz w piłce ręcznej chłopców. W rywalizacji uczestniczyło sześć zespołów reprezentujących gimnazja z: Rożnowic, Binarowej, Strzeszyna, nr 1 Biecz, nr 2 Biecz i Libuszy. W finale zmierzyły się zespoły z gimnazjum w Binarowej i gimnazjum w Libuszy. Triumfowali uczniowie z Libuszy. Podopieczni Wojciecha Bajorka uzyskali awans na zawody powiatowe, które odbędą się 15 marca w Bieczu.

Najlepszym zawodnikiem sportowych zmagań wybrany został Miłosz Karp z gimnazjum w Libuszy, która odebrał wyróżnienie z rąk koordynatora ds. sportu gminy Biecz Jana Grygowicza.

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce – Gimnazjum w Libuszy
2 miejsce – Gimnazjum w Binarowej
3 miejsce – Gimnazjum w Rożnowicach
4 miejsce – Gimnazjum n1 Biecz
5/6 miejsce – Gimnazjum nr 2 Biecz
5/6 miejsce – Gimnazjum w Strzeszynie

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał koordynator ds. sportu gminy Biecz Jan Grygowicz, który zadbał o właściwą organizację, nagrody, a także wspólnie z Ryszardem Burdą i Wojciechem Bajorkiem sędziował turniej.
Drużyna z Libuszy wystąpiła w składzie: Damian Przybyłowicz, Tomek Szychta, Miłosz Karp, Patryk Witek, Damian Liana, Rafał Czech, Kuba Gorzkowicz, Marcin Król, Damian Klocek, Mateusz Grzegorczyk, Artur Gogola, Kacper Fik, Paweł Rybka, Kasper Kosiba.
Opiekun zespołu: Wojciech Bajorek

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 18th. . Joomla 3.0 Template.