Su zsp 2016 smal

*************************************************************************
Rok szkolny 2017-2018
*************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VII i Gimnazjum:

Przewodnicząca: Daria Przybyłowicz
Zastępcy przewodniczącej: Greta Madej
Sekretarze: Jagoda Apola, Paulina Zabawa
Skarbnicy: Aleksandra Mazur, Karolina Sarnecka, Zofia Świerz, Julia Szarowicz


Opiekunowie Samorządu: Sabina Król, Katarzyna Pabisz

 

 

*************************************************************************
Rok szkolny 2016-2017
*************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VI i Gimnazjum:

Przewodnicząca: Aleksandra Przybyłowicz
Zastępcy przewodniczącej: Julia Nowak, Kacper Czech
Sekretarze: Kinga Maszewska, Dominika Pabis, Faustyna Kosiba, Patrycja Przybyłowicz, Paulina Zabawa, Martyna Leszczyńska
Skarbnicy: Aleksandra Mazur, Karolina Sarnecka, Zofia Świerz, Julia Szarowicz


Opiekunowie Samorządu: mgr Elżbieta Pilch, mgr Sabina Król

 

 

*************************************************************************
Rok szkolny 2015-2016
*************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VI i Gimnazjum:

Przewodniczący: Kamil Kudłaty
Zastępca przewodniczącego: Marlena Szewczyk, Aleksandra Przybyłowicz
Sekretarz: Kinga Maszewska
Skarbnik: Katarzyna Galant


Opiekunowie Samorządu: mgr Elżbieta Pilch, mgr Sabina Król

 

*************************************************************************
Rok szkolny 2014-2015
*************************************************************************

 

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VI i Gimnazjum:

Przewodniczący: Dobromir Witek
Zastępca przewodniczącego: Kasper Kosiba
Sekretarz: Aleksandra Przybyłowicz
Skarbnik: Katarzyna Galant

 


Opiekunowie Samorządu: mgr Elżbieta Pilch, mgr Sabina Król

 Sprawozdanie_z_działalności_Samorządu_Uczniowskiego_2014_2015.pdf


 

Samorząd Uczniowski Klas Młodszych

 

Przewodnicząca: Konstanty Galant
Zastępca: Mateusz Król
Skarbnik:
Aleksandra Grębla, Karolina Białoń

Rada Samorządu:
 

Członkowie: Gabriela Warchoł, Kamila Gryboś, Krystian Grębla, Anna Marczyk, Marcin Gorzkowicz, Karolina Brach

 

Opiekun Samorządu:

mgr Anna Dykas

 

 

*************************************************************************
Archiwum 2013-2014
*************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VI i Gimnazjum:

Przewodniczący: Klaudia Kosiba
Zastępca przewodniczącej: Anna Mucha
Sekretarz, 
Skarbnik: Barbara Rybka


Opiekun Samorządu: mgr Lidia Świerz 

 

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego IV-VI SP oraz Gimnazjum (wersja .doc)



 

Samorząd Uczniowski Klas Młodszych

Przewodnicząca: Katarzyna Niziołek
Zastępca: Filip Stawiarski

Rada Samorządu:

Członkowie:
Miłosz Pabis, Izabela Marczyk, MArtyna Leszczyńska, Eliza Wierzgacz, Anna Przybyłowicz, Wojciech Berdychowski, Martyna Juruś, Michał Karp

Opiekun Samorządu:

 

mgr Anna Dykas

 

m sam 2012 2013

 

Zadania Samorzadu 

 

  • Zwiększenie wpływu uczniów na życie szkoły,
  • Przygotowanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnym i społecznym,
  • Kształtowanie postaw i cech określonych w sylwetce absolwenta,
  • Kształtowanie postaw patriotycznych oraz poszanowania dla tradycji i kultury,
  • Kształcenie samodzielnego wyznaczania sobie celów wymagających pomysłowości i konsekwencji w realizowaniu,
  • Wzbogacenie życia kulturalnego szkoły, organizowanie imprez rozrywkowych,
  • Kształtowanie umiejętności komunikowania się, porozumiewania się, nawiązywania więzi koleżeńskich, rozwiązywania konfliktów, współpracy i współdziałania,
  • Rozwijanie wśród młodzieży talentów muzycznych, plastycznych i sportowych.

 

*************************************************************************
Archiwum 2011-2012
*************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej IV-VI i Gimnazjum:

Przewodniczący: Klaudia Kosiba
Zastępca przewodniczącej: Angelika Przybyłowicz
Sekretarz: Aleksandra Mleczak
Skarbnik: Marlena Szewczyk

Opiekun Samorządu: mgr Lidia Świerz

duzy samorzad 2011 2012 

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego IV-VI SP oraz Gimnazjum (wersja .doc)




Samorząd Uczniowski Klas Młodszych

Przewodnicząca: Alicja Pabis
Zastępca: Kacper Fik

Rada Samorządu:

Członkowie:
Izabela Berdychowska, Alicja Chrostowska, Patryk Ludwin, Julia Wenc, Katarzyna Sepioł, Martyna Jezuit, Jagoda Apola

Opiekunki Samorządu:

mgr Marzena Przybyło-Furmanek oraz mgr Maria Świerz

maly sam 2011 2012

 

 

Licznik odwiedzin od 04.12.2011

Dzisiaj 0 Wczoraj 172 Tydzień 799 Miesiąc 4154 Wszystkie 277036

Aktualnie jest 55 gości i brak użytkowników online

Friday the 24th. . Joomla 3.0 Template.